عنوان

فصل اقتصاد – مدیر عامل شرکت آبتین پلاستیک گفت:رونق صادرات عامل رشد و توسعه صنعت پلاستیک در کشور است.
عبدالله نظریان در برنامه «کالای ایرانی» رادیو اقتصاد افزود: بسترها در کشور باید به نحوی فراهم شود که عرضه تولیدات این شاخه صنعتی در سطح بازارهای بین المللی نمود بیشتری داشته باشد.
وی همچنین اظهارداشت: تولیدات صنعت پلاستیک ایران قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی است چرا که مواد اولیه در داخل تولید و در عین حال واحدهای تولیدی از تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا برخوردارند.
مدیر عامل شرکت آبتین پلاستیک گفت: هم اکنون محصولات پلاستیکی ساخت ایران در تمامی حوزه ها بالاخص لوازم آشپزخانه به کشورهای عراق، افغانستان وپاکستان بصورت مستقیم و غیر مستقیم صادرات می شود.
وی در ادامه افزود: این صنعت ضمن ایجاد ارزش افزوده و سود آوری بالا در بحث اشتغال افزایی، پویایی تولید، رونق صادرات، ارزآوری، رشد اقتصادی و بسیاری موارد دیگر در کشور نقش آفرین است.
نظریان ضمن اشاره به این جمله که تولیدکنندگان داخلی امروز با مشکلات بسیارزیادی در حوزه های مختلف مواجه هستند، اظهارداشت: فعالان این عرصه در تمامی شاخه های صنعتی به رغم وجود تمامی مشکلات همچنان در مسیر تولید ثابت قدم هستند چرا که به کار خویش عشق می ورزند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن معرفی گروه تولیدی و صنعتی آبتین گفت: این گروه یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز طراحی، ساخت قالب های صنعتی و قطعات پلاستیک را با در اختیار داشتن کادر مهندسی مجرب و با بهره گیری از آخرین نرم افزارهای روز دنیا در طراحی،‌ ساخت قالب، تزریق و تغذیه در قالب های پلاستیک و بکارگیری ماشین آلات مناسب و تجهیزات مدرن قالب سازی، تزریق قطعات پلاستیک امکان انجام پروژه ها را به نحو مطلوب از مرحله طراحی تا تولید انبوه فراهم کرده است.
مدیر عامل شرکت آبتین پلاستیک افزود: رضایتمندی مشتری همیشه در سر لوح کار این شرکت قرار داشته و همواره بهترین محصولات را با کیفیت عالی به بازار مصرف ارائه می دهد.
وی در ادامه یادآورشد: شرکت آبتین امروز در بازارهای داخلی و خارجی حرفی برای گفتن دارد و محصولات جدیدی را با طرح، رنگ و شکل های متفاوت به بازار روز صنعت پلاستیک عرضه می کند.
برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی شبکه تخصصی رادیو اقتصاد است که از شنبه تا پنجشنبه هر روز ساعت ۱۰ صبح به مدت ۵۵ دقیقه به تهیه کنندگی «حمیده رضا سلطانی و مهدی شیار» با هدف معرفی، ترویج، و تبلیغ کالای ایرانی، تولید داخلی و حمایت ازتولید کنندگان داخلی و مقابله با مصرف بی رویه کالای خارجی بر روی موج اف ام ردیف ۹۸ قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

0